VLS5045EX-2R2N-CA
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.7 A 28.6mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 4.7A 28.6MOHM SM
- 型號:
- VLS5045EX-2R2N-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 4.7 A
- Current - Saturation (Isat)
- 6.4A
- DC Resistance (DCR)
- 28.6mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)