首頁 > TDK代理商 > VLS5045EX-221M-H
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5045EX-221M-H
型號描述:
220 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 1.365Ohm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 220uH 20% 0.45A 1.05ohms AEC-Q200
型號:
VLS5045EX-221M-H
原廠包裝量:
1500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Size / Dimension
0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
1.365Ohm Max
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
450mA
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
220 µH
Current Rating (Amps)
450 mA