VLS5045EX-151M
- 型號描述:
150 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 610 mA 949mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 150UH 610MA 949MOHM SM
- 型號:
- VLS5045EX-151M
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 949mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 560mA
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 150 µH
- Current Rating (Amps)
- 610 mA