首頁 > TDK Corporation代理商 > VLS5045EX-101M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5045EX-101M
型號描述:
100 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 700 mA 754mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 100UH 700MA 754 MOHM
型號:
VLS5045EX-101M
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
100 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
700 mA
Current - Saturation (Isat)
800mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
754mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)