首頁 > TDK代理商 > VLS5030EX-330M-D
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5030EX-330M-D
型號描述:
33 μH Shielded Wirewound Inductor 1.3 A 324mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.3A 324 MOHM SMD
型號:
VLS5030EX-330M-D
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Wirewound
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.3 A
Current - Saturation (Isat)
1.1A
DC Resistance (DCR)
324mOhm Max
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Size / Dimension
0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)