VLS5030EX-330M-D
- 型號描述:
33 μH Shielded Wirewound Inductor 1.3 A 324mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.3A 324 MOHM SMD
- 型號:
- VLS5030EX-330M-D
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 33 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.3 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.1A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 324mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)