首頁 > TDK代理商 > VLS5030EX-220M-D
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5030EX-220M-D
型號描述:
22 μH Shielded Wirewound Inductor 1.6 A 216mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 22uH 20% 100kHz 0.18Ohm 1.5A AEC-Q200
型號:
VLS5030EX-220M-D
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.6 A
Current - Saturation (Isat)
1.5A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
216mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)