VLS5030EX-151M-D
- 型號描述:
150 μH Shielded Wirewound Inductor 630 mA 1.392Ohm Max Nonstandard
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, AU
- 型號:
- VLS5030EX-151M-D
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Size / Dimension
- 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
- Type
- Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- DC Resistance (DCR)
- 1.392Ohm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 540mA
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 150 µH
- Current Rating (Amps)
- 630 mA