VLS4015CX-2R2M-H
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.71 A 84mOhm Max 1616 (4040 Metric)
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, AU
- 型號:
- VLS4015CX-2R2M-H
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- 1616 (4040 Metric)
- Size / Dimension
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 84mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 2.59A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- 1616
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.71 A