首頁 > TDK代理商 > VLS4012ET-2R2M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS4012ET-2R2M
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.7 A 81mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 1.7A 81 MOHM SMD
型號:
VLS4012ET-2R2M
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.7 A
Current - Saturation (Isat)
1.7A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
81mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)