VLS4012ET-220M
- 型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 630 mA 468mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 630MA 468MOHM SMD
- 型號:
- VLS4012ET-220M
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 468mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 630mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 630 mA