VLS3015T-2R2M1R4
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Wirewound Inductor 1.4 A 84mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 1.4A 84 MOHM SMD
- 型號:
- VLS3015T-2R2M1R4
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.4 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.4A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 84mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)