VLS3015T-2R2M1R4
- 型號描述:
- 功率電感器 - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS3012CX-2R2M-1
- 型號:
- VLS3015T-2R2M1R4
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.4 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.4A
- DC Resistance (DCR)
- 84mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)