首頁 > TDK代理商 > VLS3015ET-6R8M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3015ET-6R8M
型號描述:
6.8 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 920 mA 216mOhm Max Nonstandard
型號:
VLS3015ET-6R8M
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
216mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
920mA
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)
Inductance
6.8 µH
Current Rating (Amps)
920 mA