VLS3015ET-6R8M-CA
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.05 A 216mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 6.8UH 1.05A 216MOHM SM
- 型號:
- VLS3015ET-6R8M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 216mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 920mA
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 6.8 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.05 A