VLS3015ET-4R7M-CA
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.35 A 136mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 1.35A 136 MOHM
- 型號:
- VLS3015ET-4R7M-CA
- 品牌:
- TDK
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 136mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 1A
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 4.7 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.35 A