首頁 > TDK代理商 > VLS3015ET-4R7M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3015ET-4R7M-CA
型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.35 A 136mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-4R7M-H
型號:
VLS3015ET-4R7M-CA
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
136mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
1A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)
Inductance
4.7 µH
Current Rating (Amps)
1.35 A