首頁 > TDK代理商 > VLS3015ET-100M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3015ET-100M
型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 700 mA 288mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS3012CX-100M-1
型號:
VLS3015ET-100M
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
10 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
700 mA
Current - Saturation (Isat)
700mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
288mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)