首頁 > TDK代理商 > VLS3015ET-100M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3015ET-100M-CA
型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 940 mA 288mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 940MA 288 MOHM
型號:
VLS3015ET-100M-CA
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Material - Core
Ferrite
Inductance
10 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
940 mA
Current - Saturation (Isat)
700mA
DC Resistance (DCR)
288mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)