VLS3015CX-3R3M-1
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.03 A 100mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 2.03A 0.1OHM SMD
- 型號:
- VLS3015CX-3R3M-1
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 2.03 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.66A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 100mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- 3015
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)