首頁 > TDK代理商 > VLS3015CX-220M-H
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3015CX-220M-H
型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 730 mA 660mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 730MA 660 MOHM
型號:
VLS3015CX-220M-H
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
660mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
450mA
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
3015
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
730 mA