VLS3015CX-100M-H
- 型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 900 mA 286mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 900MA 286 MOHM
- 型號:
- VLS3015CX-100M-H
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 286mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 670mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- 3015
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 10 µH
- Current Rating (Amps)
- 900 mA