首頁 > TDK代理商 > VLS3012HBX-2R2M-N
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012HBX-2R2M-N
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.84 A 106mOhm Max 1212 (3030 Metric)
FIXED IND 2.2UH 2.84A 106 MOHM
型號:
VLS3012HBX-2R2M-N
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Material - Core
Metal
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.84 A
Current - Saturation (Isat)
3.1A
DC Resistance (DCR)
106mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Package / Case
1212 (3030 Metric)
Supplier Device Package
1212
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)