首頁 > TDK代理商 > VLS3012HBX-220M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012HBX-220M
型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.12 A 761mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 1.12A 761 MOHM
型號:
VLS3012HBX-220M
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
761mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
1.09A
Material - Core
Metal
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
1.12 A