VLS3012ET-220M-CA
- 型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 610 mA 756mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 610MA 756MOHM SMD
- 型號:
- VLS3012ET-220M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 610 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 440mA
- DC Resistance (DCR)
- 756mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)