首頁 > TDK代理商 > VLS3012ET-220M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012ET-220M-CA
型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 610 mA 756mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-220M-H
型號:
VLS3012ET-220M-CA
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
610 mA
Current - Saturation (Isat)
440mA
DC Resistance (DCR)
756mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)