VLS3012ET-100M-CA
- 型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 890 mA 336mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 890MA 336MOHM SMD
- 型號:
- VLS3012ET-100M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 10 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 890 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 640mA
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 336mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)