首頁 > TDK代理商 > VLS3012CX-470M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012CX-470M-1
型號描述:
47 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 660 mA 1.477Ohm Max Nonstandard
型號:
VLS3012CX-470M-1
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Inductance
47 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
660 mA
Current - Saturation (Isat)
430mA
DC Resistance (DCR)
1.477Ohm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)