首頁 > TDK代理商 > VLS3012CX-470M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012CX-470M-1
型號描述:
47 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 660 mA 1.477Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 47UH 660MA 1.477 OHM
型號:
VLS3012CX-470M-1
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
47 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
660 mA
Current - Saturation (Isat)
430mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.477Ohm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)