首頁 > TDK Corporation代理商 > VLS3012CX-330M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012CX-330M-1
型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor Nonstandard
FIXED IND 33UH SURFACE MOUNT
型號:
VLS3012CX-330M-1
品牌:
TDK Corporation
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)