首頁 > TDK代理商 > VLS3012CX-220M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012CX-220M-1
型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 780 mA 668mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 780MA 668 MOHM
型號:
VLS3012CX-220M-1
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
668mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
560mA
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
780 mA