首頁 > TDK代理商 > VLS3012CX-100M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS3012CX-100M-1
型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.25 A 324mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 1.25A 324 MOHM
型號:
VLS3012CX-100M-1
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
10 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.25 A
Current - Saturation (Isat)
1A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
324mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
3012
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)