VLS3012CX-100M-1
- 型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.25 A 324mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 1.25A 324MOHM SMD
- 型號:
- VLS3012CX-100M-1
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 10 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.25 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1A
- DC Resistance (DCR)
- 324mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Features
- Supplier Device Package
- 3012
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)