VLS3010ET-2R2M-CA
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.7 A 116mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 1.7A 116MOHM SMD
- 型號:
- VLS3010ET-2R2M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 116mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 1.2A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.7 A