VLS252015T-1R0N1R7
- 型號描述:
- 功率電感器 - SMD 1.0uH 0.082ohms 2.3A
- 型號:
- VLS252015T-1R0N1R7
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- 1008 (2520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Type
- Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 82mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 2.3A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- 1008 (2520 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 1 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.7 A