VLS252015ET-4R7M-CA
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 890 mA 318mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 4.7UH 890MA 318MOHM SM
- 型號:
- VLS252015ET-4R7M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- 1008 (2520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 318mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 1A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- 1008 (2520 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 4.7 µH
- Current Rating (Amps)
- 890 mA