VLS252012ET-1R0N
- 型號描述:
1 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.7 A 87mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 1UH 1.7A 87 MOHM SMD
- 型號:
- VLS252012ET-1R0N
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 1 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 1.7 A
- Current - Saturation (Isat)
- 2.2A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 87mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1008 (2520 Metric)
- Supplier Device Package
- 1008 (2520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)