VLS252012ET-1R0N-CA
- 型號描述:
1 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.7 A 87mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 1UH 1.7A 87 MOHM SMD
- 型號:
- VLS252012ET-1R0N-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 1 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 1.7 A
- Current - Saturation (Isat)
- 2.2A
- DC Resistance (DCR)
- 87mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)