VLS252012CX-220M-1
- 型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 560 mA 955mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 560MA 955 MOHM
- 型號:
- VLS252012CX-220M-1
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 955mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 540mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- 2520
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 560 mA