首頁 > TDK Corporation代理商 > VLS252010T-2R2M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS252010T-2R2M
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.1 A 190mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 2.2UH 1.1A 190 MOHM
型號:
VLS252010T-2R2M
品牌:
TDK Corporation
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Material - Core
Ferrite
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.1 A
Current - Saturation (Isat)
1.2A
DC Resistance (DCR)
190mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)