VLS252010T-2R2M
- 型號描述:
- 功率電感器 - SMD 2.2uH 0.19ohms 1.2A
- 型號:
- VLS252010T-2R2M
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.1 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.2A
- DC Resistance (DCR)
- 190mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)