首頁 > TDK代理商 > VLS252010ET-2R2M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS252010ET-2R2M-CA
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.2 A 190mOhm Max 1008 (2520 Metric)
功率電感器 - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-2R2N-H
型號:
VLS252010ET-2R2M-CA
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
1008 (2520 Metric)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
190mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
1.2A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
1.2 A