首頁 > TDK代理商 > VLS252010CX-1R0M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS252010CX-1R0M-1
型號描述:
1 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.29 A 65mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1UH 2.29A 65 MOHM SMD
型號:
VLS252010CX-1R0M-1
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
1 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.29 A
Current - Saturation (Isat)
2.25A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
65mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
2520
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)