VLS252008ET-4R7M-CA
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 590 mA 580mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 590MA 580MOHM SM
- 型號:
- VLS252008ET-4R7M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 580mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 610mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- Inductance
- 4.7 µH
- Current Rating (Amps)
- 590 mA