VLS252008ET-1R5N-CA
- 型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 910 mA 248mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 910MA 248MOHM SM
- 型號:
- VLS252008ET-1R5N-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 248mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 1A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- Inductance
- 1.5 µH
- Current Rating (Amps)
- 910 mA