首頁 > TDK Corporation代理商 > VLS201612ET-2R2M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS201612ET-2R2M
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.05 A 195mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 1.05A 195MOHM SM
型號:
VLS201612ET-2R2M
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.05 A
Current - Saturation (Isat)
1.05A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
195mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)