首頁 > TDK代理商 > VLS201612CX-2R2M-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS201612CX-2R2M-1
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 140mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 1.5A 140 MOHM
型號:
VLS201612CX-2R2M-1
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
140mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
1.33A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
2016
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
1.5 A