VLS201610ET-1R5N-CA
- 型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.15 A 181mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 1.15A 181MOHM SM
- 型號:
- VLS201610ET-1R5N-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 1.5 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 1.15 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.1A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 181mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.037" (0.95mm)