首頁 > TDK代理商 > VLS201610ET-1R5N-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS201610ET-1R5N-CA
型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.15 A 181mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 1.5uH 0.151ohms 1.1A
型號:
VLS201610ET-1R5N-CA
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
1.5 µH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
1.15 A
Current - Saturation (Isat)
1.1A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
181mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.037" (0.95mm)