VLS201610CX-2R2M-1
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.53 A 163mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- VLS201610CX-2R2M-1
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 163mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 1.31A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.53 A